ZPiH „Agropart”
Partynia 79
39-310 Radomyśl Wielki
tel. kom.: 500 19 76 62
tel./fax: 14 68 323 68

Agropart s.c.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

AS

Silosy zbożowe AS

Wykonujemy na zamówienie silosy zbożowe oraz paszowe. W wersji zbożowej w leju znajdują się daszki do aktywnej wentylacji ziarna.  Lej wraz z czterema nogami stanowi w całości konstrukcje spawaną. Płaszcz zbiornika wykonany jest z blachy ocynkowanej. Wzmocniony jest dodatkowo podłużnicami połączonymi z konstrukcją dachu. Dach pokryty jest również blachą ocynkowaną. W szczycie dachu znajduje się zaczep , który służy do stawiania silosu na wcześniej przygotowane stopy betonowe.   

Transport do klienta:

Silos w całości dostarczany jest do klienta transportem samochodowym oraz rozładowywany na miejscu lub bezpośrednio stawiany na płycie fundamentowej dźwigiem typu HDS znajdującym się na samochodzie (w cenie transportu).  

Aby dowiedzieć się więcej wybierz rodzaj silosu: 

 

Rodzaj silosu paszowego:

Pojemność wagowa dla zboża o ciężarze       750 kg/m3: 

10 t 

10,5 t

13 t

14 t

18 t

 22 t

25 t


 

 

 


 

Silosy wyposażone są w wewnętrzna i zewnętrzną drabinę oraz właz i układ aktywnej wentylacji do przedmuchiwania zboża.

  

 
   

  Podczas składania zamówienia istnieje możliwość określenia położenia rury zasypowej oraz drabiny zewnętrznej. Możliwe jest też usytuowanie rur zasypowych w taki sposób aby współgrały ze sobą (dotyczy zamówień gdzie dwa silosy będa stać obok siebie jak ma to miejsce na zdjęciu poniżej, ułatwia to zasyp silosów bez konieczności przemieszczania dmuchawy lub paszowozu w przypadku silosów paszowych). Ustalenia te są ważne zarówno w przypadku silosów zbożowych jak i paszowych