ZPiH „Agropart”
Partynia 79
39-310 Radomyśl Wielki
tel./fax: 14 68 323 68
kom. 500 197 662,
        515 151 995
       

 

 

Agropart s.c.

Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

 

Podajniki ślimakowe (Żmijki)

W ofercie firmy znajdują się podajniki ślimakowe typu: 

  PS-14/4 - górny napęd. PS - (wersja czerpalna) to przenośnik, który cechuje się tym że silnik umieszczony jest u góry a jego budowa umożliwia pobór materiałów sypkich takich jak np: ziarna zbóż z pryzmy za pomocą ażurowej czerpni umieszczonej na końcu przenośnika.  
 

 

   PSD - 14/4 - wersja ocynkowana.

 PSD - (wersja koszowa) to przenośnik, który cechuje się tym że silnik elektryczny umieszczony jest na dole pod koszem zasypowym przytwierdzonym na stałe do korpusu przenośnika natomiast zakończony jest rurą z krućcem stanowiącym wysyp transportowanego materiału. Transportowany materiał pobierany jest z kosza zasypowego. Przenośnik tego typu stosowany jest głównie do rozładunku przyczep oraz załadunku materiałow sypkich do wszelkiego rodzaju silosów i innych urządzeń magazynowych. 

   
   Przenośnik ślimakowy korytowy PSK z motoreduktorem. PSK - (podajnik ślimakowy korytowy) to przenośnik, który cechuje się tym że ślimak transportuje materiał w przewodzie który ma kształt litery "U". Stosowany jest głownie tam gdzie istnieje możliwość chwilowego wystąpienia znacznie grubszej frakcji transportowanego materiału oraz do zasypu silosów zbożowych i innych magazynów płaskich. 
 

  

  PS-24 i PS-28 - to przenośnik, który cechuje się tym że ślimak transportuje materiał w rurze o średnicy 240 lub 280 mm. Stosowany jest głownie tam gdzie istnieje możliwość chwilowego wystąpienia znacznie grubszej frakcji transportowanego materiału oraz tam gdzie wymagana jest wydajność dochodząca nawet do 55t/h.
 

 

 

 

PS-12/6.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Wózek nie należy do standardowego wyposażenia podajnika ślimakowego.